ТОВ «ЄВРОТЕЛЕКОМ» - КОМПАНІЯ ПРОФЕСІЙНОГО ІТ - СЕРВІСУ
+38 044 222 56 51
+38 099 915 91 59
ГІС
ГІС
Big Data
Big Data
IT Інфраструктура
IT Інфраструктура
IT Безпека
IT Безпека
Аутсорсінг
Аутсорсінг

Довгоочікувана подія відбулась - конференція IBM SolutionsConnect 2016!

Довгоочікувана подія відбулась - конференція IBM SolutionsConnect 2016!
22 вересня 2016 p.

В рамках конференції IBM SolutionsConnect 2016 компанія «Євротелеком» взяла участь разом з бізнес-партнерами, де розглядалися актуальні питання та завдання, що стоять перед компаніями 21 століття. В рамках цієї конференції обговорювалися наступні питання: управління великими даними та аналітика, хмарні обчислення та ІТ-безпека, мобільні технології, соціальне бізнес-взаємодія а також нові можливості для сучасного інтелектуального суспільства.

Головною метою конференції було розкриття загально цікавих питань: про те, як краще організувати роботу, збільшити доходи компанії, завоювати нові ринки і розвивати нові напрямки. До цієї гучної події були запрошені світові експерти, цікаві спікери, паралельно демонструвались рішення на базі IBM і результати їх впровадження, також проводилися живі демонстрації і виставка рішень бізнес-партнерів.

Piшення IBM на даний момент є найбільш перспективними, особливо коли інтерес до бізнесу надають переважно ті проекти, інвестиції в які можуть принести швидку віддачу.

В готелі «InterContinental Kiev» мали змогу знайти 5 сесій – 5 різних залів, за різними темами. Дуже цікаві доповіді були у сфері комплексного захисту організації, розглядалися пропозиції як заощадити на захисті Баз Даних, або : - чи Потрібен SIEM? - Олег Бакшинський, лідер напряму аналітичних систем безпеки, намагався нам довести. Михайло Колчин розповідав, як зменшити кількість інцидентів і як керувати структурою. Грег Шомштейн, Віце-президент IBM Systems в Центральній і Західній Європі надав повну інформацію про цифрові технології, які відповідають вимогам цифрового бізнесу.

Своїм досвідом поділилися, бізнес-аналітик компанії «Integrity Vision», Грабовський Андрій і Андрій Шевченко, системний архітектор CRM компанії «Київстар». Дуже ємними були доповіді про когнітивні технології та хмарної інфраструктури. А також не менш пізнавальними виявилися історії успіху впровадження інтеграційної шини IBM Integration Bus для компанії «Київстар»; і реалізована система зберігання даних IBM в архітектурі MTI, про що нам розповів Ігор Ковешников.

Хочеться додати, що ритм життя постійно прискорюється, умови ведення бізнесу стають все жорсткіше і жорсткіше, і це все призводить до того, що необхідно ефективно реагувати на зміни, оперативно оптимізувати бізнес-процеси під умови ринку.

Інформаційні технології приховують в собі величезний потенціал для розвитку конкурентних переваг компанії, скорочення витрат, створення унікального клієнтського досвіду і багато іншого.

Хмарні обчислення, великі дані, мобільні технології, можливості соціального бізнесу – ось далеко не весь перелік, за допомогою якого можливо швидко вирішувати бізнес-задачі, відповідати поточним і майбутнім вимогам, гнучко реагувати на мінливі ринкові умови та кроки конкурентів.

Для того, щоб отримувати новини, додайте e-mail