ТОВ «ЄВРОТЕЛЕКОМ» - КОМПАНІЯ ПРОФЕСІЙНОГО ІТ - СЕРВІСУ
+38 044 222 56 51
+38 099 915 91 59
ГІС
ГІС
Big Data
Big Data
IT Інфраструктура
IT Інфраструктура
IT Безпека
IT Безпека
Аутсорсінг
Аутсорсінг

Міжнародна конференція CyberTech TLV 2017 - інтелектуальна безпека

Міжнародна конференція CyberTech TLV 2017 - інтелектуальна безпека
06 лютого 2017 p.

Цього року триденна виставка і конференція Cybertech 2017 пройшла в Тель-Авіві.

У рамках роботи над проектом керівництво компанії Евротелеком відвідало одну з найбільш значущих виставок в області кібербезпеки Cybertech 2017, запросивши замовника на ознайомлення різноманітних рішень для вирішення його задач. Відвідування виставки дало змогу  здобути нові знання, дізнатися більше про новітні  рішення, отримати нові знайомства, обмінятися контактами та поділитися досвідом.

Відкриття відбулося 30.01.2017 року. Щороку Cybertech збирає разом провідні транснаціональні корпорації, малі та середні підприємства, стартапи, приватних і корпоративних інвесторів, венчурні фірми, експертів і клієнтів.

Починаючи з 2014 року, Cybertech забезпечує учасників унікальною можливістю познайомитися з останніми новинками та рішеннями, відомими в міжнародному кібер-співтоваристві. Основними напрямками конференції є мережі, зміцнення альянсів і формування нових зв'язків. Cybertech також надає приголомшливу платформу для бізнес-бізнес взаємодії.

Виставка і конференція Cybertech щорічно представляє стратегії вирішення комерційних проблем і вирішення глобальних кібер-загроз, які є серйозними проблемами для широкого кола галузей: фінансовий оборот, комунальні послуги, оборона, виробництво, телекомунікації, охорона здоров'я і урядові організації. Конференція також включає і виставку різних інноваційних технологій, які можуть стати ключовими для боротьби з цими загрозами.

У рамках заходу керівництво компанії провело зустрічі з представниками загальновідомих компаній: IBM, CheckPoint, HPE, Dell, Fortinet, Cyberark, Cyberbit, Nec, RSA, Zebra, Minerva, Jetro, FireEye, Team8 і інші. В ході переговорів представники ТОВ Евротелеком оговорили можливості співпраці із зацікавленими компаніями і отримали контакти для зв'язку.

У конференції приймали участь більше двох сотень великих компаній і стартапів, які працюють в цій галузі. В Ізраїль приїхали 150 делегацій з 50 країн. У Тель-Авіві перебувала спеціальна делегація міністерства внутрішньої безпеки США, а також фахівці з Японії, Австрії та інших країн.

Виставка Cybertech є значущою подією на світовому ринку IT безпеки. Рекомендуємо Вам обов'язково відвідати його при можливості. Буде дуже цікаво!

Для того, щоб отримувати новини, додайте e-mail